תחומי עיסוק

עורך דין צוואות וירושות

ניסוח צוואה בעזרת עורך דין צוואות וירושות

רבים פונים אל עורך דין צוואות וירושות על מנת שהוא יהיה שותף לניסוח הצוואה, במטרה להעביר בצורה המדויקת ביותר את רצונו של המצווה. לאחר מכן, כאשר יורשיו של המנוח מעוניינים לממש את זכויותיהם כדין, עורך דין צוואות וירושות הוא זה שיכול לסייע גם להם בתהליך. כאשר לא משתמשים בניסוח מקצועי של עורך דין המומחה בתחום, יכולים להתגלות מחלוקות ואי הסכמות בדבר כוונתו המדויקות של המצווה.

צוואה אצל עורך דין – ביטוח משפטי

במקרה שישנן מספר צוואות והנפטר לא רשם עליהם תאריך עשויה להיות מחלוקת בדבר צלילות דעתו של הנפטר בעת שרשם את הצוואות השונות. מקרים רבים הגיעו לבית המשפט מכיוון שבני המשפחה חששו כי בצוואה האחרונה של הנפטר נוספו דברים שלא היו חלק מכוונתו המקורית בחלוקת הרכוש. בני משפחה או מטפלים אחרים יכולים לנצל מצב של חולשה או דמנציה, על מנת לנסות וקבל רכוש שלא נועד להם. עורך דין צוואות מנוסה יכול לאחר אישור בני המשפחה להשיג נתונים רפואיים אודות מצבו המנטלי והפיזי של כותב הצוואה ולערער על תוקף הצוואה, בהתאם לדיני צוואות וירושות והעילות לערעור שהמחוקק הגדיר.

רשימת רכוש מסודרת

כאשר באים לבחור עורך דין צוואות בתל אביב חשוב למצוא משרד עורך דין צוואות וירושות וותיק ומנוסה כגון עו"ד ערן סולמי שמכיר את התקדימים המורכבים בשלל המקרים הרלוונטיים בתחום דיני צוואות וירושות בשנים האחרונות. לפני שנסחים צוואה אצל עורך דין חשוב להכין רשימה מסודרת של הנכסים הרלוונטיים. מדובר על עסקים, חסכונות, נכסים, רכבים ועוד. כדאי להכין רשימה מסודרת של שמות היורשים להם תרצו לחלק את הרכוש ולקחת בחשבון את בן/ת הזוג שלכם כיום. ניסוח צוואה אצל עורך דין יכולה להיות הערובה הטובה ביותר שלכם שרצונכם ימומש לאחר פטירתכם.

עורך דין צוואות וירושות מקצועי ומנוסה

גם כאשר יש חובות במשפחה עורך דין צוואות יכול לסייע בניסוח הצוואה בהתאם לדיני הירושה, על מנת שהיורשים יזכו ברכוש מבלי שחובות הנפטר יעברו אליהם גם כן. אם אתם מחפשים עורך דין צוואות בתל אביב וותיק ומנוסה הגעתם למקום הנכון. משרד עורכי דין סולמי ושות' הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום של צוואות וירושות ומתאפיין ביחס אישי לכל לקוח.