תחומי עיסוק

עורך דין צוואות וירושות

מתכננים לערוך צוואה? זקוקים לייעוץ משפטי בענייני ירושה?

ענייני ירושה וצוואות מעסיקים כמעט כל אדם במהלך חייו. עריכת צוואה למעשה מגנה על הירושה שלכם ומאפשרת לכם לייעד אותה לאנשים מסויימים בבוא העת. עורך דין צוואות וירושות מנסח עבור הלקוח את הצוואה על פי הנהלים המשפטיים הנדרשים ויכול לכלול בתוכה גם מינוי מנהל עיזבון על פי החלטה של כותב הצוואה.

התנאים הנדרשים לכתיבת צוואה

אם החלטתם לכתוב צוואה עבור היורשים שלכם, או הורה שלכם או בן משפחה אחר מעוניין לכתוב צוואה, כדאי לכם לעשות זאת מול עורך דין משפחה צוואות המגיע עם ידע וניסיון בתחום. ניסוח הצוואה עם עורך דין משפחה צוואות יכלול את כל הנושאים הרלוונטים לירושה שלכם. חשוב לדעת כי ישנם תנאים לכתיבת הצוואה ולא כל אדם יכול לכתוב אותה. רק מגיל 18 ומעלה ניתן לכתוב צוואה, אנשים אשר פסולי דין עקב מחלת נפש או ליקוי שכלי אינם יכולים לכתוב צוואה או אנשים בעלי פגיעה קוגניטיבית אשר אינה מאפשרת להם להבין את משמעות הטקסט בצוואה. אם אתם מחפשים עורך דין לענייני ירושות שיסייע לכם בתהליך, מומלץ לכם לפנות לעורך דין המביא איתו ניסיון בניסוח כתיבת צוואה. עורך דין לענייני ירושות מקצועי, יכול לטפל גם בתיקים מורכבים יותר עם מספר גדול של יורשים או כאשר אין יורשים וישנו קושי למצווה (כותב הצוואה) לקבוע מי היורשים שלו.

ניהול עיזבון של נפטר על ידי עורך דין

בתהליך ניסוח הצוואה, לעורך הדין אסור להביע דיעה או להתייחס לעניין היורשים. כאשר ישנן ירושות חלוקה למספר יורשים, המצווה יכול להוריש את כל עזבונו או חלקו ליורשים ולמעשה לקבוע לאן כל חלק מהרכוש, כסף ונכסים ילך. ליווי משפטי של עורך דין מקצועי, יסייע לכם לסיים את התהליך בצורה מסודרת ולחסוך אי נעימות ולעיתים גם סכסוכים משפחתיים, בנושאי ירושות חלוקה למספר יורשים.

פנייה לעורך דין צוואות וירושות

לפרטים נוספים על שירותי עורך דין צוואות וירושות, אנחנו במשרד עורכי דין ערן סולמי ושות' מציעים לכם ליצור איתנו קשר כבר עכשיו דרך האתר ולקבל את כל הפרטים הרלוונטיים למקרה שלכם. עורכי הדין שלנו מביאים איתם ניסיון רב ויכולים לסייע לכם בצורה מהירה ויעילה לגבי כל נושא הנוגע לירושות וצוואות.