עורך דין פשיטות רגל

תוכן עניינים

נכנסתם להליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי? יש לנו פתרון בשבילכם!

עורך דין פשיטות רגל יכול לסייע לכם לעבור את התהליך בצורה יעילה ומסודרת ולטפל בנושאים הבירוקרטיים הנדרשים בתהליך מורכב זה. המצב הנתון של פשיטת רגל אינו קל רגשית וכמובן כלכלית ולכן לא כדאי לעבור אותו לבד. באמצעות אנשי מקצועי בתחום המשפטי המביאים איתם ידע וניסיון בתחום, תוכלו להתמודד עם התהליך בצורה מסודרת וללא עיכובים עד לשלב החזרת החובות או מחיקת חלק מהחובות במידה וזה אפשרי במקרה שלכם.

ייעוץ משפטי מקצועי בתהליכי חדלות פירעון

הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי (נקרא בעבר הליך פשיטת רגל) מתבצע בפיקוח של האפוטרופוס הכללי עבור בעלי חוב אשר אינם יכולים להחזיר אותו גם כאשר יש להם הכנסה חודשית קבועה. בהליך זה ניתנת אפשרות למחוק חלק מהחובות ולהחזיר את חלקם לנושים בתהליך מסודר עד להגעה להחזרת כל החובות של בעל החוב. עורך דין פשיטות רגל במרכז והסביבה יכול לסייע לכם בהליך הבירוקרטי מול האפטרופוס הכללי ומול הנושים עד להגעה להסדר החוב שיהיה מוסכם על כל הצדדים. שירותי עורך דין פשיטות רגל במרכז יאפשר לכם לחזור לשגרה בריאה כלכלית בזמן הקצר ביותר האפשרי. הרפורמה בתחום פשיטות הרגל משנת 2019, מאפשרת לעו"ד חדלות פירעון לסייע לכם בתהליך הנמשך מקסימום 4 וחצי שנים שבסופו החוב שלכם יסגר. הדרך היעילה ביותר להגיע לסוף התהליך ללא חובות היא באמצעות ליווי משפטי של עו"ד חדלות פירעון.

הסדר חובות בליווי עורך דין מקצועי

קבלת צו חדלות פירעון הוא למעשה השלב הראשון שלכם בתהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי. השם שנקבע לתהליך גם מציין את המטרה של המחוקק בתהליך זה – להביא לשיקום כלכלי של בעלי החוב. צו חדלות פירעון ניתן לכם מהאפטרופוס הכללי במידה ואתם בחרתם להיכנס להליך חדלות פירעון או כאשר הנושים ביקשו לעשות זאת בשבילכם. בקשה לצו חדלות פירעון ניתן להגיש באופן עצמאי או דרך עורך דין המתמחה בתחום. הגשת בקשה לצו חדלות פירעון דרך עורך דין, תסייע לכם לקדם את התהליך באופן משמעותי ולהביא להסדר חובות מתוכנן ומסודר.

עורך דין פשיטות רגל מהטובים בישראל

לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי עם עורך דין פשיטות רגל וחדלות פירעון, צרו קשר עכשיו עם משרד עורכי דין ערן סולמי ושות' המלווה מאות לקוחות בכל שנה הנמצאים בתהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי. הליווי המשפטי של צוות המשרד שלנו יסייע לכם לקדם את מחיקת חלק מהחוב במידה וזה אפשרי והסדרת החוב לתקופה מוגדרת עם פריסה לתשלומים חודשיים.

עורך דין פשיטות רגל
תחומי עיסוק

איתך בכל מישורי החיים