עורך דין פיטורים מהעבודה

תוכן עניינים

פיטרו אתכם מהעבודה שלא כדין? צריכים להתייעץ עם עורך דין?

זכויות עובד מעביד בישראל נקבעו על ידי חקיקה אשר מהווה בסיס לזכויות שלכם כעובדים תחת מעסיק בישראל. אם פיטרו אתכם והזכויות שלכם נפגעו עקב הפיטורין, כדאי לכם לפנות לעורך דין פיטורים מהעבודה אשר יבדוק עבורכם את ההיתכנות לתביעה כנגד המעסיק ואת האפשרויות הנוספות שיש לכם על מנת לדרוש את הזכויות שלכם על פי חוק מהמעסיק. רוב העובדים בישראל לא מכירים את כל הזכויות המגיעות להם ולעיתים קרובות מסתמכים על הניסוחים בהסכמי העבודה. החוק בישראל מגן על העובדים וכולל תקנות שהן מעל להסכמים אשר ניתן לאכוף אותם על ידי בית המשפט.

רכיבי שכר בפיצויי פיטורין

אחד הדברים החשובים בפיצויי פיטורים הוא החישוב שלהם. אם אתם לא יודעים איך לחשב אותם, יש לכם אפשרות לפנות לעורך דין פיצויי פיטורין ולקבל ממנו סיוע בנושא זה. במקרים מסויימים, יכול להיות מדובר בסכומים של אלפי שקלים ויותר במידה ואין לכם את הידע לבצע את החישוב בעצמכם. עורך דין פיצויי פיטורין ידע לבדוק את רכיבי השכר בפיצויי הפיטורין על מנת לקבוע מה החישוב הסופי שאמור להיות כחלק מהפיצויים שלכם. במידה ולא קיבלתם פיצויים, עורך דין דיני עבודה פיטורין יכול לספק לכם את חוות הדעת המקצועית שלו על פי המקרה שלכם ולקבוע האם הגיעו לכם פיצויים. ייעוץ מקצועי של עורך דין דיני עבודה פיטורין יסייע לכם לצלוח את הפיטורים בשלום ולדרוש את הזכויות המגיעות לכם.

פנייה לעורך דין מקצועי בתחום דיני עבודה

חוששים שפיטרו אתכם בצורה לא חוקית? מעוניינים בייעוץ משפטי בנוגע לפיטורין שלא כדין? ישנם נושאים הרלוונטים ספציפית למקרה שלכם ולכן חשוב לקבל ייעוץ משפטי מקצועי ולהבין האם המקרה שלכם זה מקרה של פיטורין שלא כדין. בנוסף לכך, במידה ומגיעים לכם פיצויי פיטורין, חשוב לבדוק מתי הם נכנסו. פיצויי הפיטורין צריכים להיכנס לחשבון הבנק שלכם תוך 15 ימים מרגע סיום יחסי העבודה ואז יהיה ניתן לבדוק האם החישוב נעשה כדין.

עורך דין פיטורים מהעבודה מהטובים בארץ

למידע נוסף על הזכויות המגיעות לכם בנוגע לפיטורים, פנו עכשיו לעורך דין פיטורים מהעבודה של משרד עורכי דין ערן סולמי ושות' ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי למקרה הפיטורים שלכם. המשרד שלנו כולל את עורכי הדין הטובים ביותר בתחום דיני עבודה והם יכולים לסייע לכם לדרוש את הכספים ואת הזכויות המגיעות לכם מהמעסיק האחרון שלכם.

עורך דין פיטורים מהעבודה
תחומי עיסוק

איתך בכל מישורי החיים