עורך דין מומחה לענייני משפחה

תוכן עניינים

על עבודתו של עורך דין מומחה לענייני משפחה

במאמר זה נסקור את תחום עבודתו של עורך דין מומחה לענייני משפחה ונציג את הסוגיות המשפטיות המרכזיות בהן הוא נדרש לעסוק במהלך עבודתו היומיומית. בשנים האחרונות שיעור הזוגות המתגרשים בישראל ממשיך לעלות וכך גם מספר הסכסוכים המתגלגלים לפתחו של בתי המשפט. עורך דין המתמחה בתחום נדרש לרגישות מיוחדת ולאמפתיה גבוהה כלפי לקוחותיו, על מנת לסייע להם באופן מיטבי מבחינה משפטית כשהם בעיצומו של משבר משפחתי.

יתרונות הליווי המשפטי של עו"ד לדיני משפחה

הליווי המשפטי בנושאים של דיני משפחה הוא קריטי כאשר מדובר בנושאים כלכליים ובנושאים אישיים כגון גירושים ומשמורת על הילדים. בנושאים של דיני משפחה גירושין חלוקת רכוש, עורך הדין ילווה אתכם לאורך כל תהליך הגירושין עד להגעה לחתימה על הסכם המותאם ל-2 הצדדים. מכיוון שחלוקת הרכוש היא עניין מהותי בעתיד הכלכלי שלכם ושל הילדים שלכם, עורך הדין לדיני משפחה יפגוש אתכם למפגשי גישור, עד להגעה להסכמה מלאה לגבי חלוקת הכספים, הנכסים והרכוש. נושא דיני משפחה גירושין חלוקת רכוש הינו נושא רגיש ביותר ולכן חשוב לפנות למשרד עורכי דין המביא איתו ניסיון מוכח בתחום.

ניהול תהליך גירושין מסודר ויעיל

תהליך הגירושין שלכם יכול להיות קשה, מתסכל או – רגוע ומסודר. בכל הנוגע לדיני משפחה גירושים הוא אחד התחומים הנוגעים ביותר לרגש של האדם, בעיקר אם יש ילדים משותפים לבני הזוג. באמצעות תהליך גישור של מספר מפגשים, ניתן להתמודד עם קשיים שונים בדיני משפחה גירושים ולהביא להסכמה מלאה ופשרה על הנושאים החשובים ביותר כגון מזונות, משמורת על הילדים וחלוקת הרכוש בין בני הזוג. באמצעות גישור עם עורך דין מנוסה, ניתן לעבור תהליך מורכב זה בצורה מסודרת ורגועה יותר עם ראייה לעתיד.

הסכם מכבד בעזרת עו"ד דיני משפחה תל אביב

כאשר מדובר על דיני משפחה וגירושין חשוב להבין שבקלות רבה ניתן להסתבך ולהעמיק את הסכסוך, כאשר אחד הצדדים נוקט בהליכים לא נכונים או מעלה טענת טענות לא מושכלות. תפקידו של עו"ד דיני משפחה תל אביב בהקשר זה, הוא להשיא את העצות הנכונות ולדחוף את הלקוח לכיוון גיבושו של הסכם ראוי אשר יכבד גם את הצד השני. הדבר יכול למנוע את התדרדרות לסכסוך עמוק וממושך בערכאות השונות ולפגיעה ממושכת במשפחה כולה ובפרט בילדים.

ליווי של עורך דין מומחה לענייני משפחה

תפקידו של עורך דין מומחה לענייני משפחה לייעץ ללקוח באופן אישי כיצד לנהל את ההליכים השונים בהתאם לחקיקה ולפסיקה בתחום דיני משפחה וגירושין. על עורך דין מומחה לענייני משפחה להכיר את ההבדלים בין בתי המשפט לענייני משפחה לבתי הדין הרבניים ולבחור בערכאה הנכונה לניהול ההליכים בהתאם למאפייני המקרה. עו"ד גירושין ערן סולמי בעל ניסיון רב בתחום דיני המשפחה והמעמד אישי ומנוסה בייצוג לקוחות בערכאות גם בתיקים מורכבים. עו"ד דיני משפחה תל אביב ערן סולמי הוא מגשר מוסמך בתחום המשפחה ומטרתו בכל תיק להביא לסיום הסכסוך בהסכמות, ככל שניתן לטובת כל הצדדים.

עורך דין מומחה לענייני משפחה
תחומי עיסוק

איתך בכל מישורי החיים