תחומי עיסוק

עורך דין מומחה לענייני משפחה

על עבודתו של עורך דין מומחה לענייני משפחה

במאמר זה נסקור את תחום עבודתו של עורך דין מומחה לענייני משפחה ונציג את הסוגיות המשפטיות המרכזיות בהן הוא נדרש לעסוק במהלך עבודתו היומיומית. בשנים האחרונות שיעור הזוגות המתגרשים בישראל ממשיך לעלות וכך גם מספר הסכסוכים המתגלגלים לפתחו של בתי המשפט. עורך דין המתמחה בתחום נדרש לרגישות מיוחדת ולאמפתיה גבוהה כלפי לקוחותיו, על מנת לסייע להם באופן מיטבי מבחינה משפטית כשהם בעיצומו של משבר משפחתי.

אופן הליווי של עורך דין משפחה

לרוב פונים לשירותי עורך דין משפחה במהלך הליכי גירושין ופירוק המשפחה. הליכים אלו יכולים לכלול מחלוקות לגבי אופן חלוקת הרכוש, קביעת המשמורת וסוגיית דמי המזונות. עורך דין משפחה טוב ואיכותי עושה כל שביכולתו, על מנת למצוא ללקוחותיו פתרונות אופטימליים למצבם המורכב. הטיפול של עו"ד גירושין בכל תיק צריך להיות יעיל, תוך הצגת המשמעויות המשפטיות של כלל האפשרויות הניצבות בפני הלקוח, לאור דיני משפחה וגירושין ובמהלך דיון כנה בגובה העיניים.

הסכם מכבד בעזרת עו"ד דיני משפחה תל אביב

כאשר מדובר על דיני משפחה וגירושין חשוב להבין שבקלות רבה ניתן להסתבך ולהעמיק את הסכסוך, כאשר אחד הצדדים נוקט בהליכים לא נכונים או מעלה טענת טענות לא מושכלות. תפקידו של עו"ד דיני משפחה תל אביב בהקשר זה, הוא להשיא את העצות הנכונות ולדחוף את הלקוח לכיוון גיבושו של הסכם ראוי אשר יכבד גם את הצד השני. הדבר יכול למנוע את התדרדרות לסכסוך עמוק וממושך בערכאות השונות ולפגיעה ממושכת במשפחה כולה ובפרט בילדים.

ליווי של עורך דין מומחה לענייני משפחה

תפקידו של עורך דין מומחה לענייני משפחה לייעץ ללקוח באופן אישי כיצד לנהל את ההליכים השונים בהתאם לחקיקה ולפסיקה בתחום דיני משפחה וגירושין. על עורך דין מומחה לענייני משפחה להכיר את ההבדלים בין בתי המשפט לענייני משפחה לבתי הדין הרבניים ולבחור בערכאה הנכונה לניהול ההליכים בהתאם למאפייני המקרה. עו"ד גירושין ערן סולמי בעל ניסיון רב בתחום דיני המשפחה והמעמד אישי ומנוסה בייצוג לקוחות בערכאות גם בתיקים מורכבים. עו"ד דיני משפחה תל אביב ערן סולמי הוא מגשר מוסמך בתחום המשפחה ומטרתו בכל תיק להביא לסיום הסכסוך בהסכמות, ככל שניתן לטובת כל הצדדים.