תחומי עיסוק

עורך דין מומחה לענייני משפחה

זקוקים לייעוץ משפטי בענייני מזונות, גירושין או ירושה? הגעתם למקום הנכון!

עורך דין מומחה לענייני משפחה מלווה אתכם בתהליכים החשובים ביותר בחיים, אשר יש להם משקל רב על העתיד שלכם ושל הילדים שלכם. מכיוון שבישראל ישנה התייחסות גם לדין הדתי בענייני משפחה, חשוב שיהיה לכם עורך דין המכיר את הדינים הרלוונטיים הן של בית הדין הרבני והן של בית הדין לענייני משפחה (בית משפט השלום). הייעוץ והליווי המשפטי כולל בין היתר הכנה לקראת דיונים בבית המשפט או בבית הדין הרבני, גישור בתהליך גירושין וניהול עיזבון וחלוקת רכוש הניתן בירושה.

יתרונות הליווי המשפטי של עו"ד לדיני משפחה

הליווי המשפטי בנושאים של דיני משפחה הוא קריטי כאשר מדובר בנושאים כלכליים ובנושאים אישיים כגון גירושים ומשמורת על הילדים. בנושאים של דיני משפחה גירושין חלוקת רכוש, עורך הדין ילווה אתכם לאורך כל תהליך הגירושין עד להגעה לחתימה על הסכם המותאם ל-2 הצדדים. מכיוון שחלוקת הרכוש היא עניין מהותי בעתיד הכלכלי שלכם ושל הילדים שלכם, עורך הדין לדיני משפחה יפגוש אתכם למפגשי גישור, עד להגעה להסכמה מלאה לגבי חלוקת הכספים, הנכסים והרכוש. נושא דיני משפחה גירושין חלוקת רכוש הינו נושא רגיש ביותר ולכן חשוב לפנות למשרד עורכי דין המביא איתו ניסיון מוכח בתחום.

ניהול תהליך גירושין מסודר ויעיל

תהליך הגירושין שלכם יכול להיות קשה, מתסכל או – רגוע ומסודר. בכל הנוגע לדיני משפחה גירושים הוא אחד התחומים הנוגעים ביותר לרגש של האדם, בעיקר אם יש ילדים משותפים לבני הזוג. באמצעות תהליך גישור של מספר מפגשים, ניתן להתמודד עם קשיים שונים בדיני משפחה גירושים ולהביא להסכמה מלאה ופשרה על הנושאים החשובים ביותר כגון מזונות, משמורת על הילדים וחלוקת הרכוש בין בני הזוג. באמצעות גישור עם עורך דין מנוסה, ניתן לעבור תהליך מורכב זה בצורה מסודרת ורגועה יותר עם ראייה לעתיד.

משרד עורך דין מומחה לענייני משפחה

רוצים לקבל עוד פרטים על שירותי עורך דין לענייני משפחה? מעוניינים בעו"ד דיני משפחה תל אביב והסביבה? אם אתם גרים באיזור תל אביב והסביבה, תוכלו לפנות למשרד מקצועי המתמחה בדיני משפחה. עו"ד דיני משפחה תל אביב והסביבה יסייע לכם בתחומים החשובים ביותר כגון ירושה וצוואות, גירושין ומזונות ובניהול סכסוכים משפחתיים. בחיפוש אחר מומחה לדיני משפחה וירושה עורך דין ערן סולמי הוא הכתובת שלכם. בכל הנוגע לדיני משפחה וירושה עורך דין מקצועי ילווה אתכם בכל שלב בתהליך בו אתם נמצאים ויסייע לכם עם הבירוקרטיה המורכבת הנוגעת לענייני ירושה וצוואות. צרו קשר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע באתר לעורך דין מומחה לענייני משפחה.