עורך דין לדיני עבודה

תוכן עניינים

זקוקים לייעוץ משפטי בנוגע למקום העבודה שלכם?
עורך דין לדיני עבודה יכול לסייע לכם בכל נושא הקשור להעסקה שלכם במקום העבודה ויכול לנהל עבורכם את התיק המשפטי על כל היבטיו. אנחנו במשרד עורכי דין ערן סולמי ושות' מתמחים בליווי משפטי בתחום דיני עבודה ומסייעים למאות עובדים שכירים ועצמאים פרילנסרים בישראל בכל שנה המתמודדים עם בעיות שונות הנוגעות למקום העבודה שלהם. אם המעסיק או עובדים במקום עבודה שלכם פגעו בכם מבחינת תנאי העבודה, השם שלכם, השכר או פגיעה מינית, יש לכם אפשרות לקדם תביעה נגד המעסיק ולדרוש את הפיצוי המירבי המגיע לכם. צוות עורכי הדין שלנו מביא איתו ניסיון וידע עצום בתחום ויכול לסייע לכם הן בתהליכי תביעה והן בתהליכי גישור.

ייעוץ משפטי בנושא הסכמי עבודה

המעסיק שלכם הפר הסכם עבודה? נפגעתם מהלנת שכר? הסכם העבודה בא ברוב המקרים להגן על המעסיק אך עם זאת הוא מציין את תנאי העבודה והשכר שלכם ויש לו תוקף חוקי. עורך דין הסכמי עבודה יכול לסייע לכם בין היתר בבדיקה של חוזה עבודה חדש שקיבלתם ובמקרים של הפרת הסכם עבודה כמו הלנת שכר, אי מתן פיצויי פיטורין והרעת תנאים. אנחנו במשרד עורכי דין ערן סולמי ושות' נשמח לספק לכם שירותי מקצועיים של עורך דין הסכמי עבודה שילווה אתכם בתהליך גישור או תהליך הגשת תביעה כנגד מעסיק על מנת להביא לכך שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם.

ניסוח כתב תביעה כנגד מעסיק

חשוב לדעת שברגע שהמעסיק פוגע בכם, או קולגה במסגרת העבודה, יש לכם אפשרות להגיש תביעה נגד הצד הפוגע. הגשת התביעה מתחילה קודם כל עם ניסוח כתב תביעה ואיסוף כל המסמכים והחומרים הקשורים למקרה שלכם. אנחנו במשרד עורכי דין ערן סולמי ושות' יכולים לסייע לכם משפטית במקרים פיננסיים שונים כגון פיטורין שלא כדין או כאמור אין מתן פיצויי פיטורין. עורכי הדין שלנו בעלי ידע נרחב בתחום דיני העבודה והם ידעו להכין עבורכם את קו התביעה הטוב ביותר למקרים של פיטורין שלא כדין או אי מתן פיצויי פיטורין.

הגשת כתב תביעה ודרישה לפיצויים

דרישה לפיצויים היא אחת הדרכים לדרוש את הזכויות המגיעות לכם כשכירים במקום העבודה. עורך דין פיטורים המתמחה בדיני עבודה, יכול לסייע לכם בהגשת כתב התביעה לבית המשפט ובייצוג שלכם בדיונים בבית המשפט לדיני עבודה. אנחנו במשרד עורכי דין ערן סולמי ושות' נספק לכם עורך דין פיטורים אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך המשפטי. עורך דין עבודה של המשרד שלנו ישמור על האינטרסים הכלכליים והאישיים שלכם לאורך כל תהליך התביעה. שירותי עורך דין עבודה זמינים עבורכם כאן דרך האתר שלנו.

עורך דין לדיני עבודה של המשרד המקצועי ביותר
ליצירת קשר עם עורך דין לדיני עבודה שילווה אתכם לכל אורך התהליך המשפטי, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע כאן באתר או שלחו הודעה לכתובת המייל המופיעה בתחתית האתר ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם.

עורך דין לדיני עבודה
תחומי עיסוק

איתך בכל מישורי החיים