תחומי עיסוק

עורך דין לדיני עבודה

נמצאים בסכסוך משפטי עם מעסיק או עובד שלכם? זה הרגע לפנות לליווי משפטי!

אם אתם נמצאים בסכסוך עם המעסיק שלכם, או לחילופין עם עובד שלכם, כדאי שיהיה לכם ליווי משפטי של עורך דין לדיני עבודה. עו"ד לדיני עבודה מסייע בתהליכים משפטיים או קדם משפטיים בכל הנושאים הקשורים ליחסי עובד ומעביד כאשר היחסים הללו מאוגדים בחקיקה וניתן לפנות אל התקנות והחוקים הרלוונטיים, על מנת לפתור סכסוך על רקע יחסי עובד מעביד. באמצעות שירות מקצועי של עורך דין, ניתן להתמודד גם עם בעיות הקשורות לקבלני עבודה אשר לא סיפקו את הזכויות המגיעות לעובדים שלהם.

בדיקת הסכם קיבוצי או אישי עם עו"ד

הסכסוכים הנפוצים ביותר בין עובדים למעסיקים נוגעים להסכמי עבודה ולסיכומים אשר בוצעו בעל פה בין המעסיק לעובד. חשוב לדעת כי ישנם חוקים מאוד ברורים המגדירים את היחסים בין העובד לבין המעביד ואת הזכויות שיש לכל צד, עוד לפני חתימת ההסכם ביניהם. ליווי משפטי של עורך דין הסכמי עבודה יכול לסייע לכם להבין האם יש בכלל עילא לסכסוך שלכם, והאם הצד השני אכן צודק בטענתו או למעשה פוגע בזכויות שלכם על פי החוק. ישנם תקדימים משפטיים רבים המאפשרים לעורך דין הסכמי עבודה להעניק לכם את ההכוונה המקצועית ביותר במקרה של סכסוך. כאשר אתם פונים למשרד עו"ד לענייני עבודה, תוכלו לדעת האם יש היתכנות להגשת תביעה נגד הצד השני ובכך להכיר את הזכויות המגיעות לכם. הליווי המשפטי של משרד עו"ד לענייני עבודה, רלוונטי גם לסכסוכים שכבר הגיעו לבית המשפט.

ליווי משפטי במקרים של התעמרות בעבודה או הפרת הסכם

עובדים או עבדתם אצל מעסיק שפגע בכם? חושבים כי הפגיעה הינה התעמרות בעבודה? דיני עבודה עובד מעביד מתייחסים להתעמרות בעבודה כמקרים בהם ישנם יחס מטריד, משפיל או מבזה במקום העבודה. ברוב המקרים, החשש של העובדים הוא נכון ורלוונטי לדיני עבודה עובד מעביד. לכן, מומלץ לכם לפנות לייעוץ משפטי מקצועי בנוגע להתעמרות בעבודה או בנוגע להפרת הסכם עבודה. עו"ד הסכם עבודה יכול לסייע לכם במקרים בהם ישנו חשש כי הייתה הפרה של ההסכם. על מנת להבין לעומק את ההסכם עליו חתמתם, עו"ד הסכם עבודה יעניק לכם את המידע הרלוונטי למקרה שלכם.

פנייה לעורך דין לדיני עבודה מנוסה ומקצועי

לפנייה לעורך דין לדיני עבודה מהמובילים בישראל, צרו קשר עם משרד עורכי דין ערן סולמי ושות', המנהל תיקים משפטיים רבים בתחום דיני העבודה עבור מעסיקים ועבור עובדים אשר נפגעו בצורה כלשהי בזמן העסקתם או לאחר העסקתם במקום העבודה. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע כאן באתר ותאמו יום ושעה לפגישה עם עורך דין מנוסה לדיני עבודה.