עורך דין לדיני עבודה במרכז

תוכן עניינים

פגעו בזכויות העבודה שלכם? זקוקים לייעוץ משפטי בנוגע להסכמי עבודה?

זכויות עובדים נוגעות בנושאים רבים כגון הפרשות לפנסייה, פיצויים, חופשות שנתיות, פיטורים ותשלום על שעות נוספות. באמצעות שירותי עורך דין לדיני עבודה במרכז, תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי למקרה שלכם ולהיעזר באנשי מקצוע מומחים בתחום העסקת עובדים בישראל. דיני העבודה בישראל נוגעים כמעט בכל פרט ביחסי עובד מעביד והם מספקים אף חקיקת מגן הגוברת על סעיפים בהסכמים חתומים בין עובד למעביד.

ייצוג עובדים שכירים מול מעסיקים

אם אתם עובדים או גרים באיזור המרכז, תוכלו לפנות לייעוץ משפטי של עורך דין לדיני עבודה בתל אביב וגבעתיים המספק שירות מקצועי לעובדים שכירים, המתמודדים מול מעסיקים בענייני עבודה ותשלום משכורות ופיצויים. עורך דין לדיני עבודה בתל אביב וגבעתיים יסייע לכם בכל הנוגע להסכמים קיבוציים והסדרים קיבוציים בין אם אתם עובדים במגזר הציבורי ובין אם אתם עובדים במגזר הפרטי. אם אתם חושבים שפגעו בזכויות הכלכליות או האישיות שלכם כחלק מהסכמי עבודה בגבעתיים או תל אביב, זה הזמן שלכם לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בתחום. הסכמי עבודה בגבעתיים או תל אביב כוללים את כל ההסכמות ביניכם לבין המעסיק שלכם והם צריכים לספק הגנה משפטית עבורכם.

ייעוץ משפטי לדיני עבודה לבתי עסק וחברות

מלבד ייצוג של עובדים מול מעסיקים, עורך דין מומחה לדיני עבודה מסייע גם לבתי עסק וחברות בכל הנוגע לניסוח הסכמי עבודה לעובדים. אם אתם זקוקים לסיוע משפטי בנוגע להסכמי עבודה בחולון והסביבה, תוכלו לקבל את הליווי המשפטי דרך משרד עורכי דין המתמחה בדיני עבודה הכולל ניסוח ההסכמים. באמצעות משרד עורכי דין מנוסה, תוכלו לנסח הסכמי עבודה בחולון, רמת גן, גבעתיים או תל אביב כחלק מהסכמים קיבוציים או הסכמים אישיים עם העובדים שלכם. נושאים נוספים הקשורים להסכמי עבודה ברמת גן, חולון, תל אביב או גבעתיים הם סכסוכים משפטיים עם עובדים ומנהלים, אותם ניתן לנסות לפתור בתהליך גישור עם עורך דין, או על ידי ייצוג של עורך דין בדיונים בבית המשפט. באמצעות עורך דין מנוסה להסכמי עבודה ברמת גן והסביבה, תוכלו לקדם את האינטרסים העסקיים והניהוליים שלכם כמעסיקים בישראל.

פנייה לעורך דין לדיני עבודה במרכז

למידע נוסף על שירותי עורך דין לפיטורים מהעבודה, צרו קשר עכשיו עם משרד עורכי דין ערן סולמי ושות', הנחשב לאחד המשרדים המובילים באיזור המרכז בתחום דיני עבודה. השירות של המשרד מוצע הן לעובדים שכירים ועובדי קבלן והן למעסיקים כגון בתי עסק קטנים, בינוניים וחברות. התקשרו למספר הטלפון המופיע כאן באתר וקבעו פגישה עם צוות המשרד.

עורך דין לדיני עבודה במרכז
תחומי עיסוק

איתך בכל מישורי החיים