עו"ד פירעון ופשיטת רגל

תוכן עניינים

על עבודתו של עו"ד פירעון ופשיטת רגל

עו"ד פירעון ופשיטת רגל מתמחה בחוק החדש לחדלות פירעון ושיקום כלכלי. חשוב בהקשר זה להבחין בין פשיטת רגל של אדם פרטי לבין זו של חברה. כפי שיודע היטב כל עו"ד פירעון ופשיטת רגל כאשר מדובר על אדם פרטי ההליך השיקומי מתאים רק אם צבירת החובות נעשתה בתום לב ותוך מיצוי של נכסי החייב טרם מחיקת החובות. ההליך החדש מבטא מחויבות חברתית לשיקומם של חייבים על חשבון זכויות הקניין של הנושים.

המלצות של עו"ד חדלות פירעון להליך

מומלץ בכל הסתבכות בחובות להתייעץ עם עו"ד חדלות פירעון המומחה בתחום של מחיקת חובות טרם פנייה להליך. במקרים רבים כאשר לאדם יש רכב, דירה או ירושה שבדרך לא יהיה זה נכון להיכנס להליך פשיטת רגל. עו"ד חדלות פירעון יכול במקרים רבים להציע ללקוחותיו להגיע להסדר חובות חדש מול הנושים או לאיחוד תיקים בהוצאה לפועל ולא לפנות להליך של חדלות פירעון על כל המשתמע מכך.

פשיטת רגל פיצויים

כפי שציינו, יש הבדל בין הליכי פשיטת רגל ופירוק חברה בע"מ לבין חדלות פירעון של אדם פרטי. כשמדובר על אדם פרטי ישנה הסוגיה של פשיטת רגל פיצויים ומימושם. בית המשפט קבע כי ניתן לממש את כספי הפיצויים המופקדים בקופות הפנסיה לטובת קופת הכינוס ותשלומי הנושים. חשוב ללבן מראש עם עו"ד פירעון ופשיטת רגל את הסוגיה של פשיטת רגל פיצויים בגלל מורכבותה. יש לקחת בחשבון את גילו של הנכנס להליך, מכיוון שבכל תיק בתי המשפט מבקשים לאזן בין יכולת החייב להתקיים בכבוד בגיל פרישה לבין זכותם של הנושים לקבל את כספם.

עו"ד פירעון ופשיטת רגל מומחה בתחום

בשונה מהליכי חדלות פירעון של אדם פרטי, הליך פשיטת רגל ופירוק חברה בע"מ עלול להפסיק לחלוטין את קיומה הכלכלי של החברה וזאת מבלי שעל הבעלים בחברה יוטלו חובות אישיים כלפי הנושים של החברה. אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי הליכי פשיטת רגל של חברה או של אדם פרטי לאחר הסתבכות בחובות הגעתם למקום הנכון. עו"ד פירעון ופשיטת רגל ערן סולמי הינו מומחה בתחום זה והוא הכתובות הנכונה בעבורכם, לשם יציאה מיטבית מהסיטואציה הקשה אליה נקלעתם. פנו בהקדם אל עו"ד ערן סולמי על מנת להתחיל בחיים כלכליים חדשים של שיקום כלכלי.

לחצו לפרטים על צו שיקום כלכלי

עו"ד פירעון ופשיטת רגל
תחומי עיסוק

איתך בכל מישורי החיים