עו"ד ייפוי כוח מתמשך

תוכן עניינים

מה זה ייפוי כח מתמשך ולמה חשוב לעשות אותו?

מסמך ייפוי כח מתמשך הינו מסמך משפטי ייחודי אשר קובע מי ינהל את ענייניו של אדם ברגע שלא יוכל לעשות זאת בכוחות עצמו. את המסמך צריך לחתום מול עו"ד ייפוי כוח מתמשך אשר מורשה על ידי האפוטרופס הכללי לבצע זאת. אנחנו במשרד עורכי דין ערן סולמי ושות' מציעים לכם שירות מקצועי לניסוח המסמך ולחתימה שלו מול עורך דין מורשה האפטרופוס הכללי. צוות עורכי הדין שלנו מבצע את התהליך בצורה מסודרת, שקולה ורגישה על מנת להביא להסכמה מלאה על כל סעיפי המסמך.

מי יכול לחתום על ייפוי כוח מתמשך ואיך זה מתבצע

מסמך ייפוי כוח מתמשך רלוונטי לכל אדם בישראל מעל גיל 18 המחליט כי יש להפקיד את ענייניו הכלכליים, האישיים והרפואיים בידי אדם מסויים היכול להיות מהמשפחה או חבר קרוב. רבים תוהים מה ההבדלים בין ייפוי כוח מתמשך לעומת אפוטרופסות. ההבדל העיקרי ביניהם הוא היכולת של האדם הממנה את מיופה הכוח לקבוע את עתידו, לעומת בקשה לאפטרופסות שבדרך כלל מוגשת על ידי בני המשפחה כאשר המצב הפיזי או הקוגנטיבי של האדם, אינו מאפשר לו לקבל החלטות בשם עצמו. האם ייפוי כוח מתמשך לעומת אפוטרופסות נוח יותר מבחינת בירוקרטיה? ניתן להגיד שכן, מכיוון שיש פחות חובות דיווח והממנה יכול לבטל את ההחלטה בכל שלב בו הוא יכול לעשות זאת, לעומת אפטרופסות, הדורשת ביטול של האפטרופוס הכללי ובית המשפט.

הנושאים שייפוי כוח מתמשך יכול להתייחס אליהם

נושאים הנוגעים לייפוי כוח מתמשך שאלות ותשובות – רוצים לדעת יותר על ההליך? ייפוי כוח מתמשך שאלות ותשובות:

האם ייפוי כוח מתמשך ויתור על סודיות מחוייב בעת החתימה?

בעת החתימה אין חובה של מיופה הכוח לחתימה על ויתור סודיות, אך בעת הפעלת ייפוי הכוח, הוא יהיה מחוייב לחתום על טופס ויתור על סודיות. אם כן, ייפוי כוח מתמשך ויתור על סודיות חייבים ללכת ביחד כאשר יש צורך בהפעלת ייפוי הכוח כאשר האדם מגיע למצב בו הוא לא יוכל לטפל בענייניו.

מה היתרונות של ייפוי כוח מתמשך והאם אין סיכון בחתימה על הטופס?

ייפוי כוח מתמשך יתרונות וחסרונות תוכלו למצוא גם בהליך זה, למרות שזהו הליך חדש יחסית לעומת אפטרופסות. היתרון העיקרי של הליך זה הוא שהוא הפיך ויכול להיות מבוטל על ידי הממנה עצמו, במידה ויוכל לעשות זאת כאשר הוא צלול. חתימה על ייפוי כוח מתמשך יתרונות וחסרונות יכולות להיות גם למיופה הכוח וזו החלטה משמעותית שהוא צריך לקבל בעת ההסכמה להיות מיופה כוח.

ניסוח המסמך על ידי עורך דין מקצועי

מכיוון שלמסמך ייפוי כוח מתמשך ישנם השכלות מרחיקות לכת לגבי העתיד של אדם מסויים, ישנה חשיבות רבה לניסוח ההסכם בצורה ברורה, שקופה ומוסכמת על מיופה הכוח. מיופה הכוח יכול לקחת על עצמו אחריות על פעולות שונות הקשורות לטיפול באדם היקר לו כגון ניהול הכספים שלו, התנהלות מול בתי חולים ומרפאות, ניהול הנכסים שלו וקניית תרופות וציוד לצורכי טיפולים רפואיים. במסמך ייפוי כוח מתמשך יש צורך בהתאמה מושלמת עבור האדם המבקש לנסח מסמך זה ולכן חשוב שיהיה לכם עורך דין מנוסה ומקצועי בתחום הרגיש הזה.

ייעוץ משפטי לפני חתימה על ייפוי כח מתמשך

אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף על ייפוי כוח מתמשך שאלות ותשובות בנוגע למקרה שלכם, אנחנו במשרד עורכי דין ערן סולמי ושות' נשמח לספק לכם את כל התשובות לשאלות שלכם. כל נושא ייפוי כוח מתמשך שאלות ותשובות זמין עבורכם דרך הצוות המקצועי שלנו במשרד. תוכלו לפנות אלינו דרך מספר הטלפון המופיע כאן באתר או באמצעות שליחת שאלה לכתובת המייל המופיע בדף.

תיאום פגישה עם עו"ד ייפוי כוח מתמשך

רוצים לקדם את התהליך לחתימה על המסמך? רוצים לדעת ייפוי כוח מתמשך מה זה ואיך עובד התהליך? אנחנו במשרד עורכי דין ערן סולמי ושות' מציעים לכם לתאם איתנו פגישה במשרדים שלנו בתל אביב או לתאם פגישה בבית שלכם ביום ובשעה הנוחים לכם. אם אתם רוצים לדעת ייפוי כוח מתמשך מה זה ואת ההשלכות שלו על העתיד שלכם, כדאי לכם ליצור איתנו קשר כבר היום. רבים שואלים אותנו האם עדיף ייפוי כוח מתמשך או אפוטרופוס. לשאלה האם כדאי ייפוי כוח מתמשך או אפוטרופוס אין תשובה אחת ברורה כאשר לכל תהליך יש את היתרונות והחסרונות שלו. אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בטלפון על מנת לענות לכם על השאלה הזו.

עו"ד ייפוי כוח מתמשך מהטובים בישראל

לפנייה לעו"ד ייפוי כוח מתמשך צרו איתנו קשר עכשיו דרך האתר ותקבלו את השירות הטוב ביותר לתהליך הנדרש עבורכם. צוות עורכי הדין שלנו מביא איתו ניסיון רב בניסוח ייפוי כח מתמשך והוא ישמח לסייע לכם בתהליך הרצוי לכם.

עו"ד ייפוי כוח מתמשך
תחומי עיסוק

איתך בכל מישורי החיים