עו"ד דיני משפחה תל אביב

תוכן עניינים

גרים באיזור תל אביב וצריכים ייעוץ משפטי לדיני משפחה?

עו"ד דיני משפחה תל אביב יכול לסייע לכם במגוון תחומים כגון גירושים, ירושות, צוואות, עריכת הסכמי ממון, גישור ויישוב סכסוכים. הליווי המשפטי כולל גם ייצוג בבית המשפט במידה ונדרש וניהול סכסוכים על רקע משפחתי או זוגי. בנוסף לכך, ניתן לקבל ליווי מקצועי בכל הנוגע לייפוי כוח מתמשך וטיפול בתיקים הנוגעים לידועים בציבור. על מנת למנוע מהגעה לערכאות משפטיות, ניתן לקבוע תהליך גישור לניהול סכסוכים ולהגיע להסכם חתום אשר יעבור אישור בבית המשפט ויחסוך לכם את כל התהליך המשפטי הארוך.

תהליך גירושין בדרך מהירה ויעילה

קיבלתם החלטה להתגרש? החלטה להתגרש אינה פשוטה, בעיקר כאשר ישנם ילדים משותפים לבני הזוג. על מנת לעבור את התהליך המורכב רגשית וכלכלית, מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מעו"ד לענייני גירושין תל אביב והסביבה שיוכל ללוות אתכם בתהליך הגישור או בדיונים בבית המשפט. פנייה לעו"ד לענייני גירושין תל אביב בפרט ואיזור המרכז בכלל, תסייע לכם להתמודד עם החלטות לא פשוטות בנוגע לפרידה שלכם. היום בתי המשפט דורשים מבני זוג לפני הגירושים, לפנות לגישור לפני הגעה לערכאות המשפטיות. בדרך זו, ניתנת לכם האופציה לסיים את הליך הגירושין בדרך מהירה יותר.

ייצוג בבתי המשפט בנוגע למזונות ומשמורת

בכל תהליך של גירושין בין בני זוג עולה הנושא הכלכלי. לנושא הכלכלי יש היבט מיידי (חלוקת רכוש) והיבט לעתיד (דמי מזונות). נושא דמי המזונות רלוונטי לעתיד שלכם ושל הילדים שלכם ולכן ישנה חשיבות רבה להגיע להסכמה בנושא זה בצורה מסודרת. אם לא הצלחתם להגיע להסכמה בנושא זה, יש לכם אפשרות לפנות לעורך דין דיני מזונות במרכז ולקבל ליווי וייעוץ משפטי בנוגע לדמי מזונות. הליווי המשפטי של עורך דין דיני מזונות במרכז, רלוונטי הן למקבל המזונות והן למשלם המזונות, בכל שלב בתהליך הגירושין או לאחר סיום התהליך.

ליווי משפטי של עו"ד דיני משפחה תל אביב

בכדי לקבל ליווי משפטי מעו"ד דיני משפחה תל אביב והסביבה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות למשרד עורכי דין ערן סולמי ושות', הנחשב לאחד המשרדים המקצועיים ביותר באיזור המרכז בתחום דיני משפחה ודיני גירושים. המשרד כולל עורכי דין מהשורה הראשונה בתחום היכולים לסייע לכם לפתור נושאים קריטיים בתהליך הגירושים כגון חלוקת רכוש, דמי מזונות ומשמורת על הילדים.

עו"ד דיני משפחה תל אביב
תחומי עיסוק

איתך בכל מישורי החיים