תחומי עיסוק

עו"ד דיני משפחה בתל אביב

גרים באיזור תל אביב ומחפשים מומחה לדיני משפחה?
עו"ד דיני משפחה בתל אביב תוכלו למצוא באחד המשרדים המובילים כיום בתחום – משרד עורכי דין ערן סולמי ושות'! המשרד כולל עורכי דין מהשורה הראשונה המביאים איתם ניסיון רב של ניהול תיקים משפטיים בתחום דיני המשפחה בנושאים שונים כגון גירושין, נישואין, הסכמי ממון, ירושה וצוואות. המשרד ממוקם במרכז תל אביב ומהווה את אחד המשרדים המובילים כיום בישראל לדיני משפחה והוא מספק ליווי משפטי בתהליכי גישור, ייעוץ משפטי לניסוח הסכמים וייצוג בבית המשפט לדיני משפחה.

הליכי גישור בגירושים וסכסוכים משפחתיים

כיום בישראל מספר בתי המשפט העוסקים בדיני המשפחה (בתי משפט השלום) אינו מספיק עבור כל הדיונים הנדרשים ולעיתים רבות ישנה המתנה ארוכה לדיונים בבית המשפט. אחת הדרכים למנוע את העיכובים בתהליכים משפטיים בתחום דיני המשפחה, היא באמצעות הליכה לגישור. אנחנו במשרד עורכי דין ערן סולמי ושות', מספקים ללקוחות שלנו עורך דין לענייני משפחה במרכז המומחה לגישור בנושאים משפחתיים וזוגיים. תהליכי הגישור שאנחנו מעניקים לכם יכולים להיות הבסיס להגעה להסכמים אשר ימנעו סכסוכים עתידיים. עורך דין לענייני משפחה במרכז של המשרד שלנו ילווה אתכם בתהליך גישור של מספר מפגשים עד להגעה להסכם חתום המוסכם על כל הצדדים.

פנייה למשרד עורכי דין מהטובים בארץ

על מנת שתוכלו להתמודד עם הליך משפטי קל או מורכב בצורה יעילה יותר, עו"ד משפחה של המשרד שלנו ילווה אתכם בכל הליך משפטי הנדרש לכם. הניסיון של המשרד שלנו בדיני גירושין, צוואות, ירושות והסכמי ממון יסייע לכם לשמור על האינטרסים שלכם בכל תביעה או בניסיון להגיע להסכמה עם הצד השני. עו"ד משפחה יכול בנוסף לכך, לנסח עבורכם כל טופס משפטי הנדרש לכם.

ליווי משפטי מקצועי בתל אביב והסביבה

החלטתם לפנות לעו"ד דיני משפחה תל אביב? רוצים להתייעץ עם עו"ד דיני משפחה תל אביב של המשרד שלנו? צרו איתנו קשר עכשיו לתיאום פגישה במשרדנו בתל אביב או אצלכם בבית על מנת לקדם את המטרות המשפטיות שלכם בהקדם האפשרי. המשרד שלנו יעניק לכם שירותי עו"ד לענייני גירושין תל אביב או לענייני ירושה וצוואות בעלות הוגנת ומשתלמת. עו"ד לענייני גירושין תל אביב וירושות וצוואות גם יספק לכם ייצוג משפטי בכל הדיונים בבית המשפט.

יצירת קשר עם עו"ד דיני משפחה בתל אביב

ליצירת קשר עם עו"ד דיני משפחה בתל אביב של משרד עורכי דין ערן סולמי ושות', התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר, או לחילופין מלאו את הפרטים שלכם בטופס רישום הפרטים באתר ואנחנו נדאג לחזור אליכם בשיחת טלפון.