תחומי עיסוק

דמי מזונות במשמורת משותפת

צריכים ייעוץ משפטי בנושאים הנוגעים למזונות במשמורת משותפת? הגעתם למקום הנכון!

דמי מזונות במשמורת משותפת נקבעים על ידי בית המשפט לענייני משפחה, במידה ולא נקבעו בהסכמה משותפת של ההורים, על פי עיקרון מנחה שטובת הילדים קודמת לכל. מה זה אומר לגבי דמי המזונות כאשר ישנה משמורת משותפת של שני ההורים? ישנם פרמטרים שונים היכולים להשפיע על ההחלטה האם יהיו דמי מזונות או לא. באמצעות ליווי משפטי מקצועי של עורך דין, ניתן לקדם את המטרות שלכם בתהליך על מנת להגדיל, להפחית או לדרוש את ביטול דמי מזונות במקרה הצורך.

קביעת משמורת על הילדים בתהליך גישור

כאשר מתייחסים לנושא המשמורת על הילדים, יש להתייחס ל-2 סוגים של משמורת: משפטית ופיסית. המשמורת המשפטית מתייחסת לאחריות של ההורים על גידול ילדיהם ועל הדאגה לעתידם. המשמורת הפיסית מתייחסת למקום המגורים של הילדים לאחר הגירושים. עורך דין לענייני משמורת יכול לסייע לכם בכל היבט הנוגע למשמורת ילדים איך זה עובד בין אם זו משמורת משותפת או משמורת מלאה. אם בית המשפט קבע את תנאי המשמורת עבור הילדים שלכם ואתם מעוניינים לערער על כך, יש לכם אפשרות לעשות זאת באמצעות ליווי משפטי מקצועי של עורך דין לענייני משמורת. אם אתם רוצים לדעת את כל ההיבטים של משמורת ילדים איך זה עובד, כדאי לכם לפנות כבר עכשיו לליווי משפטי מעורך דין לדיני משפחה.

הגעה להסכמה בנושא משמורת על הילדים

במידה ויש לכם ילדים מתחת לגיל 6, חשוב שתכירו את "חזקת הגיל הרך" ומה היא מחייבת את בתי המשפט מבחינת משמורת ילדים עד גיל 6. חזקת הגיל הרך הינה תקנה משפטית הקובעת כי במידה ובני הזוג המתגרשים עם ילדים, אינם מגיעים להסכמה לגבי המשמורת על הילדים, המשמורת תועבר באופן אוטומטי לאם. ישנם מקרים קיצוניים בהם התקנה הזו לא נאכפת כאשר ישנה התעללות או הזנחה מצד האם. אם אתם זקוקים לייעוץ משפטי בנוגע למשמורת ילדים עד גיל 6, כדאי לכם לפנות למשרד עורכי דין מנוסה בתחום. חשוב להבין את עניין אפוטרופוס משמורת ילדים ולהבין את ההבדלים ביניהם. המשמורת הפיסית אינה סותרת את עניין קביעת ההחלטות לגבי הילד, גם כאשר ההורה אינו מקבל או מעוניין במשמורת פיסית על הילד שלו. בנושא אפוטרופוס משמורת ילדים, טובת הילד היא הכלל ועל כך בית המשפט שם דגש בקביעת ההחלטות כאשר אין הסכמה בין ההורים.

ליווי משפטי בנושא דמי מזונות במשמורת משותפת

רוצים לקבל ייעוץ וליווי משפטי בנושא דמי מזונות במשמורת משותפת? צריכים עורך דין מקצועי למקרה שלכם? משרד עורכי דין ערן סולמי ושות' מציע לכם להצטרף למאות הלקוחות של המשרד, המקבלים ליווי וייצוג משפטי בנושאי קביעת דמי מזונות וקביעת משמורת על הילדים עבור בן או בת הזוג. צרו קשר עכשיו דרך האתר לקביעת פגישה עם צוות עורכי הדין של המשרד.