ביטול משמורת משותפת

תוכן עניינים

מעוניינים לבטל את המשמורת המשותפת? לא מרוצים מהתנאים שנוצרו?
ביטול משמורת משותפת היא אפשרית במקרים מסויימים וזאת כאשר בית המשפט לענייני משפחה רואה לנכון לעשות זאת כל עוד העתיד של הילדים לא יפגע. נושא המשמורת על ילדים משותפים לאחר גירושין הוא נושא רגיש אשר מביא אל בתי המשפט לענייני משפחה סיפורים שונים ומקרים ייחודיים הנדרשים להוצאת פסק דין על מנת להביא לפתרון לבעיה מסויימת. אנחנו במשרד עורכי דין ערן סולמי ושות' מביאים איתנו ניסיון של ניהול מאות תיקים משפטיים בנוגע למשמורת משותפת עם עורכי דין מהטובים בתחום בישראל.

ליווי וייעוץ משפטי למשמורת משותפת באזור המרכז

גרים באיזור תל אביב והסביבה? זקוקים לייעוץ משפטי בנוגע למשמורת על הילדים המשותפים? עורך דין משמורת תל אביב והסביבה של המשרד שלנו, ילווה אתכם בכל התהליך המשפטי הנדרש על מנת להביא למיצוי הזכויות שלכם כהורים. הצוות שלנו כולל עורך דין משמורת תל אביב, רמת גן, גבעתיים והסביבה לייעוץ משפטי מקצועי לנושא קביעה או ביטול של משמורת משותפת. חשוב לדעת כי בית המשפט לענייני משפחה מסתכל על מספר פרמטרים במשפחה שלכם אשר אין לכם שליטה עליהם כמו גיל הילדים והמרחק בין הבתים של שני ההורים. לכן, חשוב שיהיה לכם ליווי משפטי אמין ומקצועי לכל סוגיית המשמורת המשותפת.

משמורת משותפת אינה הסדר מתאים לכולם

למרות שעל הנייר, המשמורת המשותפת היא אידיאלית עבור 2 ההורים ועבור ילדיהם, לזוגות רבים בישראל שגרת החיים הזו אינה מתאימה ואף מגבילה במקרים מסויימים. אנחנו במשרד עורכי דין ערן סולמי ושות' יכולים לסייע לכם למצוא את הדרך הטובה ביותר לנהל את שגרת גידול הילדים לאחר הגירושים באמצעות הגעה להסכם המותאם עבור 2 בני הזוג. עורך דין משמורת במרכז יכול לסייע לכם להגיע להסכם באמצעות תהליך גישור מקצועי של מספר מפגשים. גישור מקצועי של עורך דין משמורת במרכז יכול להביא לקיצור התהליכים המשפטיים ולמנוע מכם להגיע לערכאות המשפטיות.

קביעת פגישה עם משרד עורכי דין מקצועי

קיבלתם החלטה לקבל ייעוץ מעורך דין לענייני משמורת? רוצים לדעת עוד פרטים על השירות שלנו עם עורך דין לענייני משמורת? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל את הייעוץ הטוב ביותר בנושא המשמורת על הילדים המשותפים שלכם. צוות עורכי הדין שלנו מתמחה בנושא משמורת ילדים עד גיל 6 ויכול לסייע לכם בנושא קביעת דמי המזונות והגעה להסכמה הדדית בין 2 ההורים. למשמורת ילדים עד גיל 6 ישנם תקדימים משפטיים רבים והצוות שלנו בקיא ומכיר את התקדימים הרלוונטיים לכל מקרה משפטי.

ביטול משמורת משותפת עם עורך דין

לקבלת פרטים נוספים על תהליך ביטול משמורת משותפת עם עורך דין, התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר, או מלאו את הפרטים האישיים שלכם בטופס רישום הפרטים הנמצא כאן בדף.

 

לחצו לפרטים על עו"ד דיני משפחה בתל אביב

ביטול משמורת משותפת
תחומי עיסוק

איתך בכל מישורי החיים